Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe
im. Władysławy Szoc w Chełmie

Kierunki kształcenia

Kształcimy bezpłatnie w zawodach medycznych i społecznych w formie dziennej. stacjonarnej i zaocznej.

Rekrutacja 2022/23

Zapoznaj się z naszą ofertą edukacyjną na rok szkolny 2022/23. Zarejestruj się on-line.

Wydarzenia szkolne

Sprawdź co ostatnio wydarzyło się w szkole. Poznaj nasze działania na rzecz środowiska.

Nauka zawodu za 0 zł. Rekrutacja trwa!
Tekst pliku wideo promującego szkołę: Interesuje mnie człowiek, kompleksowe podejście do zdrowia, praktyczna wiedza, i konkretny zawód, mogę uczyć się tutaj, blisko u siebie, nie ważne ile mam lat i jakie wykształcenie, Medyczne Studium Zawodowe w Chełmie, szkoła kształcąca w zawodach medycznych i społecznych, zdobądź nowy zawód z nami.

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Policealnej – Medycznym Studium Zawodowym im. Władysławy Szoc w Chełmie. Honorowym gościem uroczystości był Pan Krzysztof Grabczuk – poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej . Przybyli do nas również przedstawiciele jednostek współpracujących ze Szkołą w zakresie kształcenia praktycznego – placówek ochrony zdrowia, pomocy społecznej, chełmskich klubów sportowych, chełmskiego Parku wodnego.
Absolwentom kierunków kształcenia technik usług kosmetycznych i technik masażysta wręczone zostały świadectwa i dyplomy, podziękowania i nagrody za osiągnięcia w nauce, wzorową postawę oraz pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego. Jak co roku uchwałą Rady Pedagogicznej przyznano Tytuły „”Najlepszy Słuchacz i Absolwent Szkoły w zawodzie”. Otrzymały je Absolwentki kierunku kształcenia Technik usług kosmetycznych: Dorota Kiryk i Julia Marzec oraz Absolwenci kierunku kształcenia technik masażysta: Jan Nowak i Michał Michalczuk.
Pozostali słuchacze kierunków kształcenia technik usług kosmetycznych, technik masażysta terapeuta zajęciowy oraz opiekun medyczny otrzymali dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce i pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego.
Naszym Absolwentom życzymy, by weszli w nowy rozdział swego życia w pełni sił i energii, wiary i nadziei, że będzie piękne. Niech nie tracą nigdy optymizmu i wiary we własne możliwości.
Ważne są te dni, na które czekamy. One przyniosą z sobą coś nowego.
Być może lepszego i piękniejszego niż to, co minęło.

Zobacz galerię zdjęć 

Zdjęcie przedstawi wspólne zdjęcie społeczności szkolnej
statuetka za zajęcie II miejsca w turnieju masażu szkół medycznych

IX TURNIEJ MASAŻU SZKÓŁ MEDYCZNYCH

W dniu 26 maja 2022 r stanęliśmy na podium – zdobyliśmy II miejsce w IX TURNIEJU MASAŻU SZKÓŁ MEDYCZNYCH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO 2022, który odbył się w SP Pracowników Służb Społecznych im. A. Bączkowskiego w Lublinie.Naszą szkołę reprezentowali słuchacze II roku nauki na kierunku kształcenia technik masażysta Jan Nowak i Michał Michalczuk. GRATULUJEMY chłopakom i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!Duchowym wsparciem była ekipa słuchaczy I i II roku technika masażysty.Wszyscy trzymaliśmy kciuki za naszą drużynę. Turniej połączony był z konferencją pt:. „Sport i zdrowie”, która wzbogaciła wiedzę wszystkich jej uczestników.
Za przygotowanie drużyny i opiekę nad uczestnikami odpowiedzialne były mgr Laura Morow-Panasiuk i mgr Małgorzata Kamińska.

Słuchaczki z Medycznego Studium Zawodowego w Chełmie zadbały o manicure w Domu Seniora

21 czerwca słuchaczki “Medyków” z kierunku kształcenia Technik usług kosmetycznych gościły w Domu Seniora. Wykonywały zabiegi pielęgnacyjne dłoni, doradzały jak pielęgnować dłonie i wykonywały analizę kolorystyczną
zdjęcie przedstawia słuchaczkę studium podczas wykonywania masażu dłoni

Kształcimy w zawodach:

Higienistka stomatologiczna
Opiekunka dziecięca
Opiekun medyczny
Podolog
Technik dentystyczny
Technik elektroniki i informatyki medycznej
Technik farmaceutyczny
Technik masażysta
Technik usług kosmetycznych
Technik sterylizacji medycznej
Terapeuta zajęciowy

Plan lekcji ucznia
Plan lekcji ucznia
Plan lekcji nauczyciela
Zjazdy kierunków zaocznych
dziennik lekcyjny
Dziennik elektroniczny
Biuletyn informacji publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Nasza stron na facebooku
Facebook
Projekt unijny CZAS NA PROFESJONALISTÓW
Projekt unijny Czas na profesjonalistów
Lubelskie smakuj życie

Kontakt do nas:

telefon: +48 825652651
mail: sekretariat@medyki-chelm.pl

ul.Szpitalna 50
22-100 Chełm 

Skip to content