28 listopada w Medycznym Studium Zawodowym im. Władysławy Szoc w Chełmie spotkali się niepełnosprawni artyści na VIII Integracyjnych Spotkaniach z Piosenką „Moja szansa na sukces”.

Tym razem na scenie w Medykach rozbrzmiewała piosenka kabaretowa. Było bardzo wesoło i kolorowo. Wszyscy uczestnicy spotkania doskonale bawili się przy dźwiękach muzyki, oklaskiwali poszczególne zespoły i solistów.

Kolejna edycję Spotkań z piosenką zorganizowali nauczyciele i uczniowie Studium, z kierunku Terapia Zajęciowa, przy współpracy przyszłych masażystów i kosmetyczek.

Celem spotkań jest integracja i wzmacnianie poczucia własnej wartości artystów nieprzetartego szlaku, prezentacja ich talentów i wspólna zabawa.

W tegorocznej edycji Spotkań udział wzięło ponad sto osób z następujących ośrodków:

Warsztat Terapii Zajęciowej „Prometeusz” w Chełmie, Warsztat Terapii Zajęciowej przy parafii PW. Bożego Miłosierdzia w Chełmie, Warsztat Terapii Zajęciowej w Wojsławicach, Warsztat Terapii Zajęciowej w Majdanie Zahorodyńskim, Warsztat Terapii Zajęciowej w Rejowcu Fabrycznym, Środowiskowy Dom Samopomocy w Chełmie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Rejowcu Fabrycznym, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chełmie oraz Powiatowy Ośrodek Wsparcia „Przystań” we Włodawie. Wszyscy artyści i towarzyszący im instruktorzy otrzymali dyplomy i okolicznościowe upominki. 

 

<więcej fotografii>